تبلیغات
پرتقال - ناگذیر..

:درباره وبلاگ:آرشیو


:آخرین پستها


:دوستان


:پیوندهای روزانه


:آمار وبلاگناگذیر..

:نویسنده
30 دی 88-23:30

 

امروز امتحان ها تموم شد.. یعنی توی این یه هفته پیاده شدیم!! 23 تا 30 پشتِ سرِ هم.. شب امتحان آخری خاک سرما خوردم.. سرِ جلسه انقدر خوابم میومــــد.. سؤال هاش هم کلـــی سخت بود.. 3 ساعت هم وقت داشت.. خـولاصــــه..

نمی گم امتحان هام رو چه جوری دادم.. چون هر موقع هرچی گفتم برعکس شد :دی.. جدی می گم..

قرار بود خوچحال باشم اما احساسِ خاصی ندارم.. کُلــن احساس خاصی ندارم.. از فردا هم می دونم اوضاعم چه جوری ه و اصن دوس ندارم..

جدیدن که نه..خیلی وقته یه چیزی رو فهمیدم.. اینکه من توی خیلی از موارد خیــــلی به خودم سخت می گیرم.. خُب همیشه که نه ولی گاهی نتیجه ی خوبی می گیرم.. می خام اینجوری نباشم..اما گاهی فکر می کنم با این سخت گرفتنِ به این چیزی که زیاد هم دلخواهم نیس می رسم..وای به حالی که بخوام بگم "هرچی شد..شد.."

 

یه موقع هایی هست که هیچ حرفی برای گفتن نداری.. اما دلت پُره.. پُر از چیزهایی که نمی تونی بگی یا نمی شه بگی شون..        نمی دونم.. ولی احساس می کنی یه باری روی شونه هاتِ.. سختی ش اینه که تقریبن می دونی چته اما هیچ کاری از دستِ خودت برنمی یاد.. فقط باید به این اُمید داشته باشی که شـــایــــــــــــد یـــــه روزی همه چی دُرُس بشه.. ولی احتمالش کمه که اونجوری که تو می خوای پیش بره.. خیلی کم..شاید هم صفر.. خودت این رو خوب می دونی.. و این ناراحتت می کنه.. خیلی..

 

قبلن گفته بودم که این وبلاگ جایی برای گفتنِ دلتنگی هامِ.. البته استثنا هم هست.. اما بدونِ شَک وقتی می یام اینجا می نویسم..دلم گرفته.. کم یا زیادش از نوشته هام مشخص ه..

 

*کاش می شد اینجا دیربه دیر آپ بشه..

**پرندگانِ پشت بام را دوست دارم..

 تاریخ آخرین ویرایش:- -