تبلیغات
پرتقال - مصنوعی

:درباره وبلاگ:آرشیو


:آخرین پستها


:دوستان


:پیوندهای روزانه


:آمار وبلاگمصنوعی

:نویسنده
23 تیر 89-20:56

دوهفته ای یه بار می یاد فیس بوك و فقط یه عكس با ژست مصنوعی از خودش می ذاره و درخواست های دوستیش رو تائید می كنه و سریع چندتا درخواست دوستی می فرسته و می ره.. تازه گاهی هم برای تنوع آلبوم عكس خونوادگیش رو می ذاره..!!
چرا بعضی ها می گن چون فیس بوك پروفایل شخصی ه حتمن باید عكس خودت رو بذاری؟ من اما به نظرم به همون دلیل كه یه پروفایل كاملن شخصی ه كاملن هم به خودت مربوطه كه چی می ذاری..
توی فیس بوكم هم 27 تا دوست دارم كه 90 درصدشون رو خوب میشناسم..دوس هم ندارم اون هایی كه نمی شناسم رو اضافه كنم..
آخه چه دلیلی داره بعضی ها همیشه در حال تحمیل نظر خودشون هستند؟ خب این كه سخت نیس قبل از گفتن هر حرفی به خودت بگی این فقط نظر منه و هیچ ارزش دیگه ای نداره.. حالا طرف می خاد دوس داشته باشه یا نه..اون به خودش مربوطه..
مثلن من از موسیقی سنتی خوشم نمی یاد..از هیچ نوعش..چون هیچ وقت بهم آرامش نمیده و وقتی بهش گوش می دم اصن حس خوبی ندارم..اونوقت یه جایی بحث موسیقی می شه جرئت این رو ندارم بگم دوس ندارم..كه بگم پاپ و گاهی راك رو دوس دارم و از سنتی بیزارم..اونوقت طرف می خاد دو ساعت از وقت مهمونیش رو بذاره و با من درمورد موسیقی ِ سنتی حرف بزنه و استاد... و استاد.... كه توی دنیا شناخته شده اند و ... درست.. من براشون ارزش قائلم و باعث افتخار ایران و ایرانی هستن اما من هنرشون رو دوست ندارم..
چرا می خایم طرز فكرمون رو به همه تحمیل كنیم؟ چرا می خایم طرف وقتی به ما میرسه بره توی یه جلد دیگه و واقعی نباشه؟
و خودم.. تو چرا نمی خوای خودت باشه؟ چرا نمی تونی خودت باشی؟


تاریخ آخرین ویرایش:- -