تبلیغات
پرتقال - بدون عنوان..

:درباره وبلاگ:آرشیو


:آخرین پستها


:دوستان


:پیوندهای روزانه


:آمار وبلاگبدون عنوان..

:نویسنده
17 مهر 88-13:52

امروز توی موهام یه تار موی قهوه ای(نسکافه ای :دی) پیدا کردم..اینقد گفتم نسکافه ای نسکافه ای که خدا یه دونه ش رو گذاشت تو موهام..

از دیروز 6 7 تا تاپ عوض کردم..یه دونه هم جدید گرفتم..(سفیده)..نارنجیه رو هم دوستم برام خرید.. عکس

انقد کیف می ده مث گربه ها تکیه بدی به دیوارسرد و پشتت رو بمالونی بهش..امتحان کردین؟

راستی ته خوش شانسی ه بری ارایشگاه و همین که شروع می کنه ابروهات رو برداره  واست اهنگ شادمهر هم بذاره.. یه کاری کن که می تونی.. یه خونه شو تو ویروونی..از این بیشتر نپرس از من.. نمی دونم..نمی دوونی..

تاپ و دامن کوتاه بیرونی می پوشم توی خونه  و برای خودم می چرخم.. "درسته پول ندارم..ولی خوب دل که دارم..خط ثابت ندارم.. ولی ایرانسل که دارم..از بین این همه من یه خانوم خوشگل که دارم.."

نگیــــــــــــــــن..می دونم خیلی دهاتی ه..خودم اصن اهل این خواننده ها نیستما دلیل دارم که الان دارم به اینها گوش می دم.. به نظرم این اهنگ ها تاریخ مصرف دارن.. مثلن الان خوبه 7 8 بار پشت سر هم تا مرز خفه شدن گوش بدیشون و با تیکه ی "تو که کت پوست مار می پوشی و لباسای مارک دار می پوشیییی.." قر بدی و غم هات رو بریزی توش و .. بعد بندازیش دور و سالی یه بار هم دیگه بهش گوش نکنی..

راستی..از تیتراژ پایانی ه سریال جدیده خیلی خوشم می یاد.. می چسبه بهم.."حال من دست خودم نیست..دیگه اروم نمی گیرم..(و ادامه ش).."

 

*خدا فقط می خاست بهم ثابت کنه اون تصمیمی که گرفته بودم اگه اون نخاد عملی نمی شه..همون تصمیمی که گفته بودم ازش خیلی راضی ام..یه جاهایی نتیجه نداد..یه جاهایی که باید.. .

مرسی خدای من ولی چرا اینجوری.. راه های بهتری هم وجود داشت مگه نه؟

**دلم الان دبی می خاد..

***من دیوانه ام..یعنی گاهی به سرم می زند کارهای بی منطقی می کنم فقط به خاطر اینکه از دلش تصویرهای قشنگی در می اید و من میمیرم برای این تصویرها.. و البته بیشتر وقتها ام پشیمان می شوم که دیدن این تصویر واقعن می ارزید ...  نه نمی ارزید..

****پراکنده نوشتم خیلی.. حالم خوبه.. شما به خوبی ه خودتون ببخشین..

(۸۸.۰۷.۱۴)تاریخ آخرین ویرایش:- -